مروری بر نماز جمعه 13 شهریور 1394 فتح آباد رشتخوار

خطیب جمعه ی فتح آباد در خطبه ی دوم ضمن گرامیداشت هفته تعاون ، از دولت جمهوری اسلامی خواست تا در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی به بخش تعاون و تولید بطور ویژه نگاه داشته باشد تا ضمن اشتغال جوانان و نیروهای کارآمد ، معضل کم کاری کمرنگتر شود.در همین بخش از مالکین فتح آبادی که بخشی از زمینهای تحت تملک آنها در محدوده ی کارخانه فولاد رشتخوار قرار گرفته است ، دعوت نمود تا با مسئولین اجرائی شهرستان رشتخوار در جهت رفع مشکل موجود مساعدت لازم را مبذول دارند.

در بخشی از بیانات خود به روز مخصوص زیارتی حضرت امام رضا(ع) و روز دحول الارض اشاره داشتند و به مناسبتهای بسیار مهمی که مقارن با روز دحول الارض میباشد فهرست وار اشاره نمودند و توضیحاتی مختصر ارائه دادند.

سالروز قیام 17 شهریور مردم ایران در تهران و جنایات رژیم پهلوی در این روز بخش دیگری از خطبه ی دوم را بخود اختصاص داد و همچنین از اینکه این روز بعنوان روز مبارزه با پدیده ی شوم بیسوادی نامگذاری شده و آرزو نمودند که به امید خدا و تلاش مسئولین مربوطه شاهد ریشه کندن بیسوادی در کشور باشیم.

بخش پایانی سخنان حجت الاسلام قربانی در خطبه ی دوم به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با رئیس و اعضاء محترم مجلس خبرگان رهبری اختصاص داشت و گزیده هائی از بیانات بسیار مهم رهبری در این جلسه را برای نمازگزاران بیان داشتند.

التماس دعای مخصوص

/ 0 نظر / 19 بازدید