مروری بر نماز جمعه 22 خرداد 1394 فتح آباد رشتخوار

در خطبه دوم ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان از حضار خواستند تا با بهره گیری لازم از فرصتهای بسیار خوب و غنیمت این ماه عزیز ، و راه اندازی جلسات قرآن و جلسات فرهنگی دیگر ، خودرا هرچه بیشتر به خدا نزدیکتر نمائیم.

خطیب جمعه ی فتح آباد به سالروز تشکیل شورای انقلاب فرهنگی توسط حضرت امام خمینی(ره) در سال 1359 و اهمیت این مسئله ی مهم در پیشبرد اهداف فرهنگی انقلاب را برشمردند و بر تأثیر زیاد فرهنگ بر سلامت روحی و روانی جامعه تأکید نمودند.

خطیب جمعه ی فتح آباد باتوجه به طرح حضور زنان و بانوان در ورزشگاهها ، مخالفت خودرا با این طرح دولت اعلام و مسئواین ذیربط را به تأمل بیشتر دراین مسئله مهم واداشتند.

همچنین با اشاره به روند مذاکرات هسته ای و حیله گریهای طرف مقابل ، از تیم مذاکره کننده خواستند تا فرامین مقام معظم رهبری و حقوق حقه ی ملت ایران فراموش نشود چراکه عهدشکنی و خیانت طرف مقابل بارها ثابت شده است.

باتوجه به سالروز تشکیل جهاد سازندگی و زحمات فراوان دست اندرکاران این نهاد انقلابی در طول هشت سال دفاع مقدس و بعد از جنگ تحمیلی در خصوص سازندگی خسارات ناشی از جنگ و ... و همچنین بعد از ادغام با وزارت کشاورزی و فعالیتهای کشاورزی و پیشبرد اهداف سازندگی اشاره فرمودند و به همه ی دست اندرکاران این وزارت مهم خداقوتی گفتند و از فداکاریهای این عزیزان تقدیر نمودند.

در پایان قطعنامه ی 6 ماده ای که در باره موضوع مذاکرات هسته ای و دفاع از حقوق ملت ایران آماده شده بود قرائت و نمازگزاران با امضاء آن ، مفاد آنرا مهر تأیید زدند.

با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان از همه ی دوستان التماس دعای مخصوص دارم.

/ 0 نظر / 12 بازدید