درگذشت حاج علی واعظی مقدم

امروز شنبه 24 مرداد 1394 جناب آقای حاج علی واعظی مقدم بر اثر کهولت سن و بیماری ، بدرود حیات گفتند و به دیار باقی شتافتند.

مرحوم حاج علی واعظی مقدم پدر بزرگوار برادران واعظی مقدم بودند و در طول عمر خود در دستگاه ائمه اطهار به مداحی و ذاکری و نوحه خوانی مشغول بودند و همچون پدر بزرگوارشان یعنی مرحوم مغفور کربلائی شیخ مهدی از خدمتگزاران اهل بیت(ع) بودند.

همچنین این همولایتی عزیز فرزندان برومندی به جامعه تحویل داد که سرآمدشان جناب سرهنگ حاج غلام و جناب سرهنگ حاج ابراهیم واعظی مقدم میباشند هرچند فرزندان دیگر این عزیز پدر در نیروهای نظامی و انتظامی منشأ خدمات هستند.

با توجه به استعلامی که از برادر بزرگوارم جناب حاج غلام واعظی داشتم مراسم خاکسپاری جنازه مرحوم واعظی مقدم به فردا یکشنبه 25 مرداد موکول شده است تا فرزندانشان که در شهرهای دور به خدمت مشغول هستند برای وداع با پدر برسند.

از طرف خودم و همه ی بازدیدکنندگان فتح آباد خبر فقدان این عزیز پدر را خدمت خانواده های محترم واعظی مقدم و بستگان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض مینمایم خداوند ایشان و همه پدران را غریق رحمات خویش فرماید...انشااللــــــــــــــــــه

/ 0 نظر / 72 بازدید