مروری بر نماز جمعه 8 خرداد 1394 فتح آباد رشتخوار

امام جمعه ی فتح آباد در خطبه دوم ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از جوانان جامعه خواستند تا بزرگوارانی چون علی اکبر(ع) و زینب کبری(س) را الگوی خود قرار دهند.

در بخشی از خطبه دوم با اشاره به روز بدون دخانیات ، منشأ همه ی اعتیادهارا دخانیات و سیگار دانستند و از مسئولین زیربط خواستند تا در کنار توجه به ورزش فکری هم برای دوری نسل جوان از سمت و سوی دخانیات و دیگر مواد اعتیادآور بنمایند.

در قسمتی از خطبه دوم ضمن تبریک پیشاپیش ولادت حضرت ولی عصر(عج) به حضار و سربازان گمنام امام زمان(عج) از زحمات این عزیزان در حفظ امنیت جامعه ی اسلامیمان تقدیر نمودند.

همچنین از دولت خدمتگزار و مجلس محترم شورای اسلامی خواستند پیرو فرامین مقام معظم رهبری با یکدیگر تعامل بیشتری داشته باشند و در جلساتی که باهم دارند شأن و جایگاه خود و مخاطب خودرا خدشه دار ننمایند.

در بخش پایانی خطبه دوم جنایات رژیم آل سعود در یمن و مشکل تراشی برای رسیدن کمکهای انساندوستانه به مردم یمن را بشدت محکوم نمودند.

در پایان خطبه دوم باتوجه به در پیش بودن مراسم چراغ برات از مردم خواسته شد تا از ریخت و پاشهای بی مورد دراین روز پرهیز نمایند و مبلغی از این هزینه هارا در صندوقی که به منظور ساخت نمازخانه در یکی از مدارس فتح آباد قرار هست انشاالله شروع شود اهدا نمایند تا هم خود و هم امواتشان بهره مند گردند.

التماس دعای مخصوص

/ 0 نظر / 12 بازدید